MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13374042
nr 1337 4042
Skåp
1950-tal, teak. Bredd: 120. Djup: 45 cm, höjd: 167 cm, nyckel
Kondition: slitage, repa/repor
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:17:32
11/7 23:05:02
1.000 kr
13/7 19:00:54